Učenici maturanti okupili su se posljednji put u klupama svoje Srednje škole Dugo Selo kako bi na svečanosti podjele svjedodžbi primili nagrade za školske uspjehe i svjedodžbe o završenom srednjoškolskom obrazovanju. S ponosom su primili svoje svjedodžbe, a među njima su se istaknuli Leonarda Pavlić, učenica smjera frizer, i Ivan Staroveški, učenik smjera tehničar za računalstvo kao najbolji učenici generacije 2024. godine.

Svi će ovi učenici sa sobom ponijeti temelj koji im je škola pružila za budućnost. Nastavnici i stručni suradnici uložili su mnogo truda i rada kako bi oblikovali njihovo obrazovanje. Na različitim predmetima, praktičnim vježbama i izvanškolskim aktivnostima učenici su stekli znanja i vještine koje će im pomoći u budućem obrazovanju i karijeri. No, nisu oni stjecali ovdje samo akademska znanja, već su formirali prijateljstva, razvijali osobnost i učili kako surađivati, komunicirati i rješavati probleme.

Čestitamo svim učenicima na uspješno završenom školovanju! Njihov temelj je postavljen, a budućnost je pred njima. Sretno!