Testiranje kandidata u postupku natječaja za radno mjesto stručnog suradnika psihologa, na neodređeno, puno radno vrijeme – 1 djelatnik, koji je objavljen dana 10.05.2024. godine na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Srednje škole Dugo Selo, održat će se dana 20.08.2024. godine, s početkom u 09.00 sati, u Srednjoj školi Dugo Selo.

Način testiranja:

• Pismenim putem: intelektualno-kognitivnih i psiholoških sposobnosti
  • Usmenim putem: stručno-pedagoških i metodičkih kompetencija i komunikacijsko-prezentacijskih vještina (teorijska ili iskustvena znanja o oblicima vrednovanja, rad sa učenicima s teškoćama, motivacija i digitalni alati)

Na testiranje (20.08.2024. godine u 09.00 sati) se pozivaju slijedeći kandidati:

1. Željka Hegeduš
2. Marija Ivanović Tolić
3. Ivana Vojnić

Ako kandidat ne pristupi testiranju u navedenom vremenu ili pristupi nakon vremena određenog za početak testiranja, ne smatra se kandidatom natječaja.

Cijeli tekst poziva možete vidjeti OVDJE.