preskoči na sadržaj

Srednja škola Dugo Selo

Login
Tražilica
e-Dnevnik

SREDNJA ŠKOLA DUGO SELO

Ferenčakova 25

10370 Dugo Selo

Raspored zvona

 

SAT VRIJEME
Jutarnja smjena 
1. 07:45 - 08:30
2. 08:35 - 09:20
3. 09:25 - 10:10
  Odmor
4. 10:30 - 11:15
5. 11:20 - 12:05
6. 12:10 - 12:55
7./0. 13:00 - 13:45
Popodnevna smjena
1. 13:50 - 14:35
2. 14:40 - 15:25
3. 15:30 - 16:15
  Odmor
4. 16:35 - 17:20
5. 17:25 - 18:10
6. 18:15 - 19:00
7. 19:05 - 19:50

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 12. 9. 2011.

Ukupno: 541801
Danas: 24
CARNet
Novosti i press kutak :: Novosti :: Vijesti
19.10.2017. 15:36
Održana 24. CENTR Marketing radionica
CARNet je 12. i 13. listopada 2017. godine bio domaćin 24. CENTR (Council of European National Top Level Domain Registries) marketing radionice na kojoj su sudjelovali predstavnici nacionalnih registara iz Europe i svijeta.

17.10.2017. 09:51
Prijavite se na radionicu „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“
Hrvatska akademska i istraživačka mreža – CARNet poziva sve zainteresirane nastavnike na prijavu i sudjelovanje na radionici pod nazivom „e-Škole scenariji poučavanja: ideje za suvremenu primjenu IKT-a u nastavi“. 

 

Dugo Selo

Upisi

Udžbenici

Razmjena školskih knjiga

Kutak za učenike
Vremenska prognoza
Weather Widget
Foto-galerija

Državna matura

Profesorska poveznica

 

Predmeti
Ime i prezime nastavnika Predmet koji predaje Razredništvo
Marina Antolković Hrvatski jezik 1.a
Anka Jašarević Električni strojevi, Električni strojevi i uređaji, Električni uređaji, Automatsko vođenje procesa, Praktična nastava za EM i EI  1.e
Miroslav Begić Knjigovodstvo (I, II, II, IV), Novčarstvo, Dioničarsko gospodarstvo 1.ek
Marina Radešić Praktična nastava kod obrtnika za frizere  1.f
Jelena Kokot Engleski jezik  1.oga
Valentina Medved Biologija, Ekologija, Dermatologija, Zdravstveni odgoj  1.ogb
Marina Grgurić   1.rs
Tatjana Ravlić Fizika 1.rta
Vlatko Goljevački Elektronički sklopovi, Digitalna elektronika, Elektronička mjerenja i instrumentacija, Elektronika i upravljanje, Informacije i komunikacije 1.rtb
Franjo Adanić Tjelesna i zdravstvena kultura 2.a
Zoran Horina Tjelesna i zdravstvena kultura 2.e
Dijana Sem Engleski jezik 2.ek
Marina Marjanović Tehnološke vježbe, Tehnologija frizerstva, Dekorativna kozmetika, Praktična nastava u školi za frizere 2.f
Zoran Pandžić Tehničko crtanje, Tehničko crtanje i dokumentiranje, Tehnologija strojarskih instalacija, Tehnike motornih vozila, Nove tehnologije, Tehnologija grijanja i klimatizacije  2.i
Milan Kabić Matematika 2.oga
Zrinka Matošević Povijest 2.ogb
Nataša Dobrenić-Rusan Engleski jezik 2.rta
Božica Posuda Informatika 2.rtb
Mario Mišić   3.a
Martina Radman   3.e
Valentina Jurišić Hrvatski jezik 3.ek
Ivana Višević Engleski jezik, Njemački jezik 3.f
Helena Ivanac Perutka Osnove tehničkih materijala, Osnovni standardi strojarstva, Osnove tehničke mehanike, Elementi strojeva i protoka, Finomehanička tehnika, Tehnologija vodoinstalacija  3.i
Tea Dvoraček Popović Fizika  3.oga
Branka Beltram Topličanec Njemački jezik 3.ogb
Biljana Šoltes Hrvatski jezik  3.rta
Iryna Lisac Matematika 3.rtb
Ana Pandžić Hrvatski jezik 4.ek
Anita Ravnjak Matematika 4.oga
Matija Pušić Povijest  4.ogb
Ružica Mlinarić Računalstvo, Osnove računalstva, Informacijski sustavi, Internetske tehnologije 4.rta
Marina Mihaljević Hrvatski jezik 4.rtb
Jerko Crnčić    
Nikolina Ćorković    
Klaudija Boščić    
Vlatka Romanović Kemija, Poznavanje materijala, Tehnološke vježbe, Ljekovito bilje  
Ivana Gradečki Poslovne komunikacije, Suvremene komunikacije u gospodarstvu, Marketing, Statistika, Gospodarsko pravo, Međunarodna razmjena i gospodarstvo svijeta, Vježbenička tvrtka   
Suzana Jukić Poduzetništvo, Gospodarstvo, Organizacijsko ponašanje, Marketing u turizmu   
Adrijana Čanađija  Geografija   
Ana Mirčetić Geografija  
Vesna Vasilj  Osnove elektrotehnike I, Osnove elektrotehnike II, Električni strojevi i uređaji   
Jasna Stublić Matematika   
Željko Abramović  Vjeronauk   
Kristina Horina  Hrvatski  jezik   
Martina Curać Hrvatski jezik  

Sandra Gabrić Primorac

Hrvatski jezik  
Damir Petrov Radioničke vježbe, Tehnologija održavanja vozila, Dijagnostika motornih vozila,Tehnologija strojarskih instalacija, Matematika u struci  
Martina Matosović Pongrac Sociologija, Politika i gospodarstvo, Etika   
Alka Alfirev Radmanović Psihologija  
Robert Pereglin  Radioničke vježbe, Elektrotehnički materijali i komponente, Laboratorijske vježbe iz osnova elektrotehnike I   
Miljenko Šikuten Radioničke vježbe  
Ivana Smetiško Sustavna programska podrška, Dijagnostika i održavanje uređaja, Sklopovska oprema računala  
Bratislav Planinić Elektrotehnika I, Elektrotehnika II, Električne instalacije, Električne mreže i postrojenja  
Mirjana Šturm Tradicijske frizure, Praktična nastava u školi za frizere   
Domagoj Babić Latinski jezik, Povijest  
Ana Malačić

 Likovna umjetnost

 
Kristina Bašnec Glazbena umjetnost  
Orhidea Krasnić Fizika  
Marinela Schatten Informatika  
Eduard Kožul Vjeronauk   
Arjan Šturm  Povijest   
Andrija Čuljak  Matematika   
Mirjana Prelec  Tjelesna i zdravstvena kultura  
Mirela Gmajnić Špoljarić    
Iva Hodak    
Veronika Jambrović    
Miroslav Jurković    
Branimir Katalenac    
Andrea Rajković Marić    


 




preskoči na navigaciju